PASAULINĖS KLASĖS VIRTUALUS DERYBŲ ĮGŪDŽIŲ LAVINIMO KURSAS

VIRTUALUS KURSAS „DERYBŲ ĮGŪDŽIAI PAŽENGUSIEMS“

Mūsų derybinių įgūdžių lavinimo kursų flagmanas pasiekiamas jau ir virtualioje Scotwork aplinkoje. Kaip mes ir esame įpratę Scotwork pasaulyje, šis kursas sukurtas taip, kad leistų imituoti realias derybas teikiant interaktyvų grįžtamąjį ryšį ir ugdant.

Kaip ir realiame kurse, mūsų instruktoriai dėsto teoriją, teikia pavyzdžius, valdo derybines situacijas, dalinasi idėjomis bei neigia derybų pasaulyje egzistuojančius mitus. Tai suteikia dalyviams tą nepakartojamą patirtį, kuri ypač padeda tolimesniam gebėjimui geriau derėtis tiek virtualiame, tiek ir įprastame pasaulyje.

Neapsigaukite, tai nėra interaktyvi paskaita, tai nėra tai, su kuo jūs jau susidūrėte. 91 % kurso dalyvių tai vertina idealiai. Štai ką jie sako:

„Aš manau, kad tai buvo tobula – žymiai geriau, nei tikėjausi. Video įrašai privertė mus mąstyti visiškai kitaip, nei tai būna konferencinio pokalbio metu.“

ATVIRI KURSAI

Dalyvaujančiųjų mūsų atviruose kursuose verslai, kompetencijos ir pozicijos kompanijose yra skirtingi, tačiau tai tik dar labiau padeda imituoti realių derybinių situacijų vaizdą bei leidžia pasisemti papildomos patirties. Jei norite pagilinti savo derybinius įgūdžius arba rezervuoti vietas savo kolegoms (iki 3 dalyvių), užsiregistruokite.

Vidinis, vienai kompanijai skirtas kursas

Mūsų vidiniai kursai labiausiai sukasi apie Jus ir apie Jūsų verslą. Mėgaukitės tik Jums skirtu išskirtiniu konsultantų dėmesiu bei pasiruošimo etape vien tik Jūsų verslui pritaikytu kurso turiniu. Rezervuokite vidinį kursą savo 12 asmenų komandai.

ATVIRŲ KURSŲ DATOS

Tapkite stipresniu derybininku - sudalyvaukite atvirame Scotwork derybų kurse. Kartu su mūsų konsultantais ir skirtingos patirties dalyviais iš įvairiausių verslo sričių. Išbandykite tikrąsias derybas gyvai.

Pasitikrinkite artimiausias mūsų derybų kursų datas...

Kursas Pradžia Pabaiga Vieta Registruotis
ANS 2021-06-29 2021-07-02 Vilnius
ANS 2021-09-28 2021-10-01 Vilnius
digital-corner.png

SKAITMENINIAI DERYBINIŲ ĮGŪDŽIŲ ŠLIFAVIMO ĮRANKIAI

Sudalyvaukite kurse ir, tapę Scotwork Absolventų bendrijos nariu, Jūs įgysite galimybę nemokamai naudotis šiomis Scotwork skaitmeninėmis priemonėmis:

  • Online Pasiruošimo Deryboms įrankiu: kuris, šalia derybinių tikslų, leis Online režime lengvai pasiekti tiek savo, tiek ir integruotus Papildomų norų/nuolaidų sąrašus, kitas pagalbines pasiruošimo deryboms priemones;

  • Derybinių Situacijų Diagnostikos įrankiu: kuris, įvertinęs Jūsų pateiktą informaciją, pateiks patarimus apie Jūsų derybų situaciją;

  • Scotwork Resursų Biblioteka: kurioje Jūs rasite plačią naudingos kurso medžiagos kolekciją (ne Lietuvoje), straipsnius, e-knygas (anglų kalba), mokomuosius video (anglų kalba) ar Scotwork Blog įrašus (anglų kalba).

Susipažinkite su naujais ir atnaujintais Scotwork derybinių įgūdžių šlifavimo įrankiais.

Scotwork delivered a top-notch negotiation training programme for the FT. We were particularly impressed with their ability to understand our specific needs as a business, and the quality and practicality of their methodology

Ellis Croft
Global Commercial Academy Lead - Financial Times

The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

Why Learn to Negotiate?

Comments From Our Participants

Latest Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Latest Tweet:

Scotwork (Lietuva)
A. Juozapavičiaus g. 3
Vilnius
LT-09310
Lietuva
+370 686 00393
vilnius@scotwork.com
Follow us:
Scotwork CPD 2020
award 1.jpg
award 2.jpg