KURSAS “DERYBŲ ĮGŪDŽIAI PAŽENGUSIEMS”

Interaktyvioje ir smagioje aplinkoje atraskite naujus ir patobulinkite turimus derybininko įgūdžius. Čia Jūs kartu išmoksite visų technikų ir metodų, reikalingų sprendžiant derybinius konfliktus bei valdant derybas. Jūsų laukia aštuonios gyvos derybinės situacijos, lydimos tiesiogine ir video analize. Tai Jums suteiks galimybę suprasti ir įsitikinti, kaip praktikoje veikia patikrintos technikos ir metodai, leidžiantys išvengti eilės derybinių bėdų.

Visa tai ir žymiai daugiau Jūs gausite viso labo per vieno vakaro ir pilnų trijų dienų trukmės intensyvaus derybinių įgūdžių lavinimo kursą. O turėdami kurse ne daugiau kaip 12 dalyvių, mes galėsime Jums asmeniškai suteikti ypač daug tiesioginio dviejų konsultantų – ekspertų laiko.

Sudalyvavę šiame kurse, Jūs įgysite galimybę nemokamai naudotis Scotwork skaitmeninėmis priemonėmis, tokiomis kaip: Online Pasiruošimo Deryboms įrankiu, Derybinių Situacijų Diagnostikos įrankiu, plačia Scotwork resursų biblioteka. Sužinokite daugiau.

ATVIRI KURSAI

Dalyvaujančiųjų mūsų atviruose kursuose verslai, kompetencijos ir pozicijos kompanijose yra skirtingi, tačiau tai tik dar labiau padeda imituoti realių derybinių situacijų vaizdą bei leidžia pasisemti papildomos patirties. Jei norite pagilinti savo derybinius įgūdžius arba rezervuoti vietas savo kolegoms (iki 3 dalyvių), užsiregistruokite.

Vidinis, vienai kompanijai skirtas kursas

Mūsų vidiniai kursai labiausiai sukasi apie Jus ir apie Jūsų verslą. Mėgaukitės tik Jums skirtu išskirtiniu konsultantų dėmesiu bei pasiruošimo etape vien tik Jūsų verslui pritaikytu kurso turiniu. Rezervuokite vidinį kursą savo 12 asmenų komandai.

ATVIRŲ KURSŲ DATOS

Tapkite stipresniu derybininku - sudalyvaukite atvirame Scotwork derybų kurse. Kartu su mūsų konsultantais ir skirtingos patirties dalyviais iš įvairiausių verslo sričių. Išbandykite tikrąsias derybas gyvai.

Pasitikrinkite artimiausias mūsų derybų kursų datas...

Kursas Pradžia Pabaiga Vieta Registruotis
ANS 2021-06-08 2021-06-11 Vilnius
ANS 2021-06-29 2021-07-02 Vilnius
ANS 2021-09-28 2021-10-01 Vilnius
digital-corner.png

SKAITMENINIAI DERYBINIŲ ĮGŪDŽIŲ ŠLIFAVIMO ĮRANKIAI

Sudalyvaukite kurse ir, tapę Scotwork Absolventų bendrijos nariu, Jūs įgysite galimybę nemokamai naudotis šiomis Scotwork skaitmeninėmis priemonėmis:

  • Online Pasiruošimo Deryboms įrankiu: kuris, šalia derybinių tikslų, leis Online režime lengvai pasiekti tiek savo, tiek ir integruotus Papildomų norų/nuolaidų sąrašus, kitas pagalbines pasiruošimo deryboms priemones;

  • Derybinių Situacijų Diagnostikos įrankiu: kuris, įvertinęs Jūsų pateiktą informaciją, pateiks patarimus apie Jūsų derybų situaciją;

  • Scotwork Resursų Biblioteka: kurioje Jūs rasite plačią naudingos kurso medžiagos kolekciją (ne Lietuvoje), straipsnius, e-knygas (anglų kalba), mokomuosius video (anglų kalba) ar Scotwork Blog įrašus (anglų kalba).

Susipažinkite su naujais ir atnaujintais Scotwork derybinių įgūdžių šlifavimo įrankiais.

"Without a doubt, the best training course I have done. Not just a career enhancer but a life enhancer. Never again will you catch me 'elking'."

Alex Faust
Multinational Account Director - Microsoft Advertising

The Scotwork Difference

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

Latest Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Latest Tweet:

Scotwork (Lietuva)
A. Juozapavičiaus g. 3
Vilnius
LT-09310
Lietuva
+370 686 00393
vilnius@scotwork.com
Follow us:
Scotwork CPD 2020
award 1.jpg
award 2.jpg