TAPKITE SAVO SRITIES DERYBŲ PROFESIONALU

Koks Jūsų kompanijos derybinio bicepso lygmuo? Kaip Jūs pasiekiate, kad derybose gautumėte viską, ką įmanoma gauti? Tam, kad garantuotumėte sekantį, kritinį kompanijai sandorį, ar Jūs jau esate subūrę (paruošę) teisingą derybininkų komandą? Ar tam, kad pasiektumėte geriausią rezultatą, esate paruošę sau pačias įvairiausias derybinio judesio opcijas? Kas realiai vis tik buvo laimėtojas paskutinėse Jūsų sunkiose derybose? Scotwork labiausiai patyrę konsultantai, glaudžiai bendradarbiaudami kartu su Jumis, bandys atrasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Pateikdami savo pastebėjimus, užaštrindami Jūsų strategijas, vystydami Jūsų įgūdžius, mes įdiegiame geros verslo praktikos principus į Jūsų kompaniją.

GEBĖJIMŲ DIAGNOSTIKA

Kaip efektyviai Jūsų organizacija derasi? Jūs esate žemiau, per vidurį ar aukščiau Jūsų verslo srities vidurkio? Kur Jūs esate išties stiprūs, o kur – mažiau? Mūsų diagnostikos paslauga ir atsakys, kokie yra Jūsų derėjimosi gebėjimai ir kur bei kaip maksimizuoti Jūsų derėjimosi pastangas ar įgūdžius.

Dalyvaukite mūsų apklausoje

Pasitikrinkite, ar Jūsų žmonės jau turi tai, ko reikia, kad jie būtų stiprūs ir sėkmingi derybininkai. Mūsų 75 klausimų Derybinių Gebėjimų Klausimynas renka išsamius duomenis, susijusius su Jūsų verslu. O rezultatai yra pateikiami, kaip detali diagnostikos ataskaita, atsakanti:

  • Kaip efektyviai Jūsų žmonės derasi
  • Tipinės bėdos, kurias būtina spręsti
  • Ne atitikmenys Jūsų kompetencijose ar mokymuose
  • Įgūdžių vystymo prioritetai
  • Potenciali investicijų į įgūdžių lavinimą grąža
  • Kaip Jūs atrodote analogiškų verslo kompanijų fone

Kaip Jūs atrodote lyginant su kitais?

Kiekvienam yra įdomu palyginti savo derėjimosi gebėjimus, tame tarpe ir su konkurentais. Mūsų Derybinių Gebėjimų Klausimynas buvo naudotas pakankamai plačiai, tame tarpe ir  skirtingose verslo srityse. Tai leidžia jau šiuo metu Jūsų kompanijos rezultatus palyginti su analogiškomis, pagal dydį ar geografinę vietą, sektoriaus įmonėmis. O taip pat palyginti Jus su analogiškų įmonių vidurkiu arba srities lyderiais. Įsitikinkite patys, kur Jūs lenkiate ir kur atsiliekate nuo savo konkurentų.

 

Norėdami sužinoti daugiau, jau dabar kreipkitės į mūsų derybų konsultantus

DERYBININKŲ UGDYMAS (COACHING)

Kai kurios Jūsų derybos reikalauja pačių geriausių Jūsų derybininkų. Ir štai čia mūsų patyrę konsultantai yra pasiruošę pagelbėti. Mes galime būti Jūsų derybininkų komandos dalimi. Mes galime ugdyti Jūsų derybininkus pokalbiuose „akis į akį“, „žaisti“ Jūsų suplanuotus derybinius scenarijus ar taktikas, kartu ruošti pasiūlymus ir konsultuoti Jus absoliučiai visuose derybiniuose klausimuose.

Pasmerkite save sėkmei

Ar Jūs deratės dėl pagrindinio metų kontrakto, tariatės dėl didžiulės tarptautinės sutarties ar pradedate debatus su profesinių sąjungų vadovybe, Scotwork visur čia gali suteikti konkurencinį pranašumą. Mūsų vyresnieji konsultantai, pasitelkdami visą savo komercinį know-how bei derybinę patirtį yra pasiruošę treniruoti, ugdyti ir šlifuoti Jūsų kompanijos derybinį potencialą. Mes keičiame jų požiūrį, mes keičiame jų tikėjimą ir vieną dieną sunkiausios Jūsų kompanijos derybos patampa geriausiomis Jūsų derybomis.

Norėdami sužinoti daugiau, jau dabar kreipkitės į mūsų derybų konsultantus

PASIEKTO SANDORIO ĮVERTINIMAS

Jūsų derybos jau baigėsi. Dulkės nusėdo. Pats laikas nusiimti kaukes ir įvertinti viską blaivia galva. Ar Jūs pasiekėte patį puikiausią sandorį? O gal Jūs per daug atidavėte? Kur galima buvo gauti dar daugiau nuolaidų? Mes įvertiname Jūsų derybų stipriąsias ir silpnąsias puses, taigi kitą kartą Jūs jau būsite stipresni ir pasieksite daugiau.

Paruoškite save kitam derybų sezonui

Galbūt derybų rezultato Jūs ir nebepakeisite, bet galimybė pasimokyti iš Jūsų veiksmų tikrai yra, o tai turėtų būti panaudota sekančiose Jūsų derybose. Scotwork Jums gali suteikti nepriklausomo eksperto žvilgsnį iš šalies apie tai, kas ir kaip vyko prie derybų stalo. Tokia buvusių derybų proceso analizė, žvelgiant į kiekvieną derybų etapą atskirai, atrandant tai, kas veikė ir kas neveikė derybose, leidžia Jums patiems pastebėti praleistas galimybes bei vietas, kurių maži pakeitimai gali duoti didelius rezultatus. Mes pasistengsime tiksliai nurodyti, ką Jūsų derėjimosi praktikoje, įgūdžiuose ar technikose būtina pakeisti, ir tokiu būdu suteiksime Jūsų derybininkams pasitikėjimo savimi ir žinias, reikalingas naujiems iššūkiams.

Norėdami sužinoti daugiau, jau dabar kreipkitės į mūsų derybų konsultantus

Latest Blog:

‘The Shakers’ Are Buried!

If you’re a keen football fan, then you will have seen the unfortunate story unfold of Bury Football Club failing to secure investment, and thus having to finally close their turnstiles on 29 August 2019 - RIP Bury FC. Bury F.C. was inspired by Aiden Arrowsmith, a local enthusiast of two local Bury church football teams. In 1885 Arrowsmith proposed them joining together and creating Bury F.C, so they leased some land at ‘Gigg Lane’ from the Earl of Derby and the rest they say is history.

Latest Tweet:

Scotwork (Lietuva)
A. Juozapavičiaus g. 3
Vilnius
LT-09310
Lietuva
+370 5 273 6947
vilnius@scotwork.com
Follow us: