DERYBŲ PAGRINDAI

Iš principo kitoks, nei mūsų derybinių įgūdžių lavinimo kursai, šis seminaras pirmiausia yra apie supratimą, kas yra derybos ir kaip jos vyksta. Apie realiame gyvenime vykstančių derybų procesą. Apie supratimą to, kuo derybos skiriasi nuo įprastinio pardavimo. Šiame kurse mes mokomės, kaip pasiruošti deryboms, kaip elgtis esant tipiniams prieštaravimams, kaip suprasti, kas yra tas įtikinantis pasiūlymas. O taip pat išbandome ir suvokiame, kaip žymiai teisingas mainas gali palengvinti Jūsų kelią link gero sandorio.

Scotwork Derybų pagrindų seminaras suteiks Jūsų žmonėms solidų, derybine kalba perteiktą pamatą, leisiantį jiems toliau asistuoti derybinėms komandoms, tokiu būdu papildys kurso „Derybų įgūdžiai pažengusiems“ metu kompanijai suteiktą naudą.

"Absolutely brilliant - insightful with the right balance of theory v practical application - there will be bountiful opportunities to hit the 'higher' deal."

Julie Trewren
Senior Buyer Spirits & RTD's - Matthew Clark

The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

VIDINIS, VIENAI KOMPANIJAI SKIRTAS KURSAS

Mūsų vidiniai kursai labiausiai sukasi apie Jus ir apie Jūsų verslą. Mėgaukitės tik Jums skirtu išskirtiniu konsultantų dėmesiu bei pasiruošimo etape vien tik Jūsų verslui pritaikytu kurso turiniu.

Rezervuokite vidinį kursą savo 12 asmenų komandai.

Latest Blog:

The Colonel will not be happy!

KFC has closed 600 of its 900 UK outlets after delivery problems meant they ran out of chicken! It was only last week, that the fried chicken chain switched its delivery contract to DHL, which blamed "operational issues" for the supply disruption. It was unclear when the delivery problems would be rectified, a KFC spokesperson said. For the brand, this has been...

Latest Tweet:

Scotwork (Lietuva)
A. Juozapavičiaus g. 3
Vilnius
LT-09310
Lietuva
+370 5 273 6947
vilnius@scotwork.com
Follow us: