DERYBŲ PAGRINDAI

Iš principo kitoks, nei mūsų derybinių įgūdžių lavinimo kursai, šis seminaras pirmiausia yra apie supratimą, kas yra derybos ir kaip jos vyksta. Apie realiame gyvenime vykstančių derybų procesą. Apie supratimą to, kuo derybos skiriasi nuo įprastinio pardavimo. Šiame kurse mes mokomės, kaip pasiruošti deryboms, kaip elgtis esant tipiniams prieštaravimams, kaip suprasti, kas yra tas įtikinantis pasiūlymas. O taip pat išbandome ir suvokiame, kaip žymiai teisingas mainas gali palengvinti Jūsų kelią link gero sandorio.

Scotwork Derybų pagrindų seminaras suteiks Jūsų žmonėms solidų, derybine kalba perteiktą pamatą, leisiantį jiems toliau asistuoti derybinėms komandoms, tokiu būdu papildys kurso „Derybų įgūdžiai pažengusiems“ metu kompanijai suteiktą naudą.

"Absolutely brilliant - insightful with the right balance of theory v practical application - there will be bountiful opportunities to hit the 'higher' deal."

Julie Trewren
Senior Buyer Spirits & RTD's - Matthew Clark

The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

VIDINIS, VIENAI KOMPANIJAI SKIRTAS KURSAS

Mūsų vidiniai kursai labiausiai sukasi apie Jus ir apie Jūsų verslą. Mėgaukitės tik Jums skirtu išskirtiniu konsultantų dėmesiu bei pasiruošimo etape vien tik Jūsų verslui pritaikytu kurso turiniu.

Rezervuokite vidinį kursą savo 12 asmenų komandai.

Latest Blog:

Love and divorce

After a weekend of celebration over the Royal Wedding, seems a shame to bring up the seemingly inevitability of the prospect of divorce. But I shall. Prince Harry and Meghan Markle exchanged vows in front of 600 guests including the Queen, more than 30 royals and famed faces such as Oprah Winfrey, tennis champ Serena Williams, actor George Clooney and his advocate wife Amal Clooney, Sir Elton John, David and Victoria Beckham and actor Idris Elba.

Latest Tweet:

Scotwork (Lietuva)
A. Juozapavičiaus g. 3
Vilnius
LT-09310
Lietuva
+370 5 273 6947
vilnius@scotwork.com
Follow us: