Patarimai ir įžvalgos

Mūsų patirtis leidžia daug ką pasakyti apie derybas.

Turime sukaupę daugiau kaip 35-is metus patirties ir 120 patyrusių, užgrūdintų derybininkų, dirbančių 35-se biuruose visame pasaulyje. Ir jūs tikrai neklystate, jeigu manote, kad mes turime ką pasakyti apie derybas.

Šioje skiltyje mes pateiksime jums keletą minčių ir patarimų, galinčių pagelbėti sudėtingame ir, iš pirmo žvilgsnio, chaotiškame derybų pasaulyje.

Tie, kuriems jau pasisekė sudalyvauti viename iš mūsų neprilygstamų kursų - Derybų įgūdžiai pažengusiems - jau suvokė tam tikrą tvarką šiame chaose, tačiau, galbūt, jiems reikia tam tikro įgūdžių atnaujinimo (susisiekite su mums dėl galimų kursų)? O, galbūt, jums reikia įsigilinti į strateginius derybų klausimus? Tai jūs galite padaryti apsilankę Scotwork strateginių derybų kurse.

Tiems, kurie dar nedalyvavo jokioje Scotwork įgūdžių lavinimo programoje, siūlome pasiskaityti, ką apie jas sako mūsų buvę kursų dalyviai. Spauskite čia.

Viliamės, kad čia patalpinti straipsniai bus jums naudingi.

Kiekvieną savaitę mes dalinamės savo įžvalgomis apie derybas ir jų vaidmenį, sprendžiant kasdienes situacijas, Scotwork blog'e. Registruokitės, ir skaitykite mūsų derybų blog'ą savo elektroninio pašto dėžutėje.