Derybų konsultacijos

Susidūrėte su iššūkiais versle ar projekte, o gal iškilo problema?

Scotwork padėjo daugeliui savo klientų sėkmingai realizuoti įvairaus tipo projektus:

  • tarp profesinių sąjungų ir kompanijos vykdomų derybų pobūdžio keitimas;
  • išlaidų mažinimo programų įdiegimas;
  • darbo su partneriais principų keitimas;
  • naujų kainodaros strategijų įgyvendinimas;
  • skirtingų organizacinių kultūrų apjungimas įmonėms susijungus;
  • svarbiausių kontraktų suderėjimas;
  • "mes galim" požiūrio suformavimas vadovų komandoje.

Pirmoji - analizės fazė - Jums nieko nekainuoja. Jos metu mes bandome perprasti projekto esmę ir nustatyti, kiek vienu ar kitu konkrečiu atveju galėtų būti pritaikoma mūsų derybinė patirtis.

Vėliau, pateikiame jums detalų rekomendacijų sąrašą. Tai gali būti individualios konsultacijos (couching), internetinių mokymo programų paruošimas ir pritaikymas, komandos ruošimas ir įgūdžių lavinimas.

Komandos narys

Mūsų derybų ekspertai, kurdami papildomą vertę ir įnešdami objektyvesnį situacijos suvokimą, gali dalyvauti ir realiose, ypač sudėtingose ar jums svarbiose derybose kaip jūsų komandos nariai.

Ir tai gali būti atliekama tiek esant trumpalaikei užduočiai, tiek besitęsiančiame bendradarbiavime.

Ugdymas (Coaching)

Individualiai pritaikytas derybų konsultavimas gali pagelbėti jūsų aukštesnės grandies vadovams pagerinti jų vykdomas verslo derybas. Bene labiausiai tai tinka, kai laukia svarbios arba brangiai kainuojančios derybos. Mes padedame jūsų žmonėms atrasti savo stipriąsias puses, taip pat suteikiame technikas ir patarimus tose srityse, kuriose jie yra silpnesni.

Repeticija

Kartais prieš realias derybas yra prasminga parepetuoti tikėtinus atvejus ar ginčus. Mūsų klientai pastebi, kad šis būdas suteikia jiems pasitikėjimo, padeda kontroliuoti derybas ir dažnai sudėtingose situacijose teikia apčiuopiamą komercinį pranašumą.

Strategijų išvystymas

Mes pagelbėsime jums suprasti ir įvertinti visų strateginių galimybių skirtumus. Kartu su jumis mes modeliuosime galimą derybų baigtį, taip palengvindami derybų procesą ir suteikdami galimybę pasiekti norimų rezultatų net ir sunkiausiose derybose.