Vidiniai (kompanijos reikmėms pritaikyti) kursai

Jeigu jums reikia apmokyti visą grupę darbuotojų, mes paruošime individualų, jūsų įmonės veiklos specifikai  pritaikytą kursą. Pirmiausiai, skirsime laiko iššūkių ir problemų, su kuriomis dažniausiai susiduriate savo versle, darbuotojų kompetencijos ir įmonės kultūros analizei. Tik po to suderinsime su jumis ir parengsime jūsų įmonės darbuotojams tinkamiausią kursą.

Mes taip pat siūlome Lietuvoje (ir visame pasaulyje) reguliariai vykstančius atvirus kursus. Jų formatas yra idealus: pavieniams dalyviams; tiems, kurie negali sau leisti vienu metu, visai savaitei, atitraukti 12-kos darbuotojų nuo įprastinės veiklos; ir tais atvejais, kai organizacija nori tiesiog išbandyti kursą, prieš pradėdama platesnį jo naudojimą. Šio kurso metu mes skiriame pakankamai laiko individulių poreikių aptarimui ir konkretiems patarimams.

Didžioji dalis atvirų kursų dalyvių gauna papildomos naudos vien dėl to, kad turi galimybę pasidarbuoti kartu su kitais, skirtingų verslo sričių, pozicijų ar patirčių, kurso dalyviais. Dėl šio, dalyvių nevienalytiškumo principo, mes negalime sau leisti į tą pačią grupę priimti daugiau negu trijų dalyvių iš vienos kompanijos.


Scotwork konsultantė Annabel Shorter žemiau bando paaiškinti atvirų grupių naudą (anglų kalba):